25.8 C
Prizren
E enjte, 18 Korrik, 2024

Një person është gjetur pa shenja jete në banesën e tij në Prizren

Një person është gjetur pa shenja jete në banesën e tij në Prizren.

Rastin e ka konfirmuar Vesel Gashi, zëdhënës rajonal i policisë. Gashi tha se lidhur me rastin kanë nisur hetimin.

“Trupi i pajetë i viktimës do të dërgohet në IML dhe rasti po cilësohet si “Hetim i vdekjes””, tha ai.

Viktima është i moshës 44-vjeçare me inicialet H.M.

Ndryshe, me leje të organeve përkatëse, trupi i pa jetë i viktimës nga banesa është bërë nga zjarrfikësiat prizrenas.Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

 

 

Marketing

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike çdo natë: Prizren – Ulqin dhe Ulqin – Prizren

Lëshohet me qira lokali për biznesin tuaj në Prizren

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

 

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

 

Më Shumë

Dogana kap 1 kilogram kanabis, ishte nisur me postë nga Amerika

Dogana e Kosovës ka njoftuar dje se gjatë ekzaminimit të dërgesave postare nga ShBA-të, në një pako është hasur substancë narkotike kanabis sativa me...

Pjetër Shala dënohet me 18 vjet burg

Ish-ushtari i UÇK-së, Pjetër Shala, u dënua me 18 vjet burg nga Gjykata Speciale në Hagë. Vendimi është shpallur ditën e sotme nga gjyqtarët e...

Lajmet e Fundit