11.8 C
Prizren
E hënë, 15 Prill, 2024

Moti sot: Me diell dhe vranësira, temperaturat deri në 13 gradë

Këtë të mërkurë pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme.

Parashihet që në orët e mëngjesit të jetë më acar, ku era gjatë ditës do të fryjë me shpejtësi prej 10 deri në 35 km/h, shkruan Meteokosova.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -4 deri në 1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës pritet të jenë mes 9 deri në 13 gradë.


 

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

Në Prizren, sot mbahet ceremonia e diplomimit të deminierëve të kursit të parë me kontingjentin ukrainas

Sot, në kazermën e FSK-së “Lidhja e Prizrenit”, në Prizren, do të mbahet ceremonia e diplomimit të deminierëve të kursit të parë me kontingjentin...

“Gjekovë” huqja drejtshkrimore në tabelë te hyrja e Prizrenit

Në hyrje të Prizrenit kanë gabuar në drejtshkrim në tabelë ku shkruan Gjekovë në vend të Gjakovës Ndërsa ajo në gjuhën serbe është shkruar si...

Lajmet e Fundit