15.8 C
Prizren
E premte, 31 Maj, 2024

Një person dërgohet pa shenja jete në Spitalin e Prizrenit, policia nis hetimet

Një person, nga ekipi i urgjencës në Prizren është dërguar në emergjencën e spitalit pa shenja jete.

Policia ka bërë të ditur se sipas familjarëve, i ndjeri ka pasur probleme shëndetësore edhe në të kaluarën.

“Sipas mjekut kujdestar është vdekje natyrale. Rasti nën hetime”, thuhet në raportim 24 orësh.

Në raport, policia e ka cilësuar rastin si “hetim i vdekjes”.

Marketing

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Mund të jetë një imazh i teksti që thotë "Ofertat vlejnë vetëm me këto data Bajramit E SUPER OFERTA 05.04- 10.04! Bajramit Shfletoni fletushkën e ofertes s? Bajramit Bajramit 109 Bajramit 3.09 aqe Bajramit 1557?3? Troffy Faqe RC"

Më Shumë

Gjendet personi që u raportua i zhdukur në Prizren

Është gjetur personi i raportuar si i zhdukur në Prizren. Motra e tij kishte thënë në Polici se ai kishte dalë nga shtëpia më 15...

Historike: Rahoveci, për herë të parë kampion i Kosovës në hendboll

Rahoveci është shpallur për herë të parë kampion i Kosovës në hendboll. Rahovecianët e siguruan titullin duke e mposhtur Besa Famgas të mërkurën mbrëma në...

Lajmet e Fundit