32.8 C
Prizren
E shtunë, 20 Korrik, 2024

Selmanaj uron festën e Bajramit

Gjatë kësaj vizite, kryetari Selmanaj zhvilloi biseda të hapura me kryetarin Ibrahimi, ku shprehu vlerësimin për punën dhe angazhimin e Bashkësisë Islame në promovimin e solidaritetit dhe mirësisë midis qytetarëve.

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike për në Ulqin

 

Më Shumë

Përfshihen nga zjarret disa fusha dhe male në Suharekë

Kanë marrë flakë edhe fushat dhe malet e Suharekës. Lajmin e ka bërë të ditur Organizata Vullnetare Zjarrfikësit dhe Shpëtimit. “Suhareka përfshihet nga zjarre të mëdha...

Liria prezanton fanellat e reja të frymëzuara nga historia e Prizrenit

FC Liria sot ka prezantuar fanellat e reja për sezonin 2024-2025. Tri fanellat janë dizajnuar duke u frymëzuar nga historia e Prizrenit dhe klubit. "Prizreni,...

Lajmet e Fundit