34.8 C
Prizren
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Suhareka ‘blindon’ kapitenin Yll Hoxha

FC Suhareka ka arritur marrëveshje për zgjatjen e bashkëpunimit me futbollistin Yll Hoxha, i cili është edhe kapiten i kësaj skuadre.

Skuadra që e ka siguruar inkuadrimin në Superligë nuk e ka përjashtuar që Hoxha të jetë edhe për disa vite pjesë e skuadrës.

“Ju njoftojmë që futbollisti dhe kapiteni ynë i skuadrës Yll Hoxha do jetë pjesë e klubit edhe këtë edicion 2024/25 me mundësi vazhdimi edhe më tutje. Kapiteni Hoxha ishte shtylla kryesore e skuadrës që vetëbesimi që kishte në vete e shfaqi edhe tek futbollistët e tjerë duke i motivuar e i mbështetur në të gjitha aspektet. Vazhdojmë të bashkuar drejt qëllimeve të reja”, thuhet në njoftimin e Suharekës.

Marketing

Ofertat e “Bashkimi Reisen” për pushime të paharrueshme në Velipojë

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike për në Ulqin

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Sa banorë i ka Komuna e Prizrenit, ASK tregon numrin

Agjencia e Statistikave të Kosovës ka publikuar sot rezultatet e regjistrimit të popullsië, ekonomive familjare dhe banesave. Sipas të dhënave preliminare, Kosova ka 1...

Ky është i riu që u therr me thikë dhe u hodh nga vetura në qendër të Prizrenit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë pas mësnatës në lagjen ‘Badezhderhane’ afër Piceria Linda në Prizren. Një person është është therrur me thik nga...

Lajmet e Fundit