23.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Euro 2024/ Tre ndeshjet që luhen sot

Ditën e sotme janë parashikuar të luhen 3 ndeshje në kuadër të kampionatit europian.

Në orën 15:00 do të luhet Gjeorgji-Republika Çeke dhe në orën 18:00 Turqi-Portugali, të cilat janë pjesë e grupit F. Në orën 21:00 do të luhet sfida e grupit E, Belgjikë-Rumani.

Këto janë sfidat e fundit të ndeshjeve të dyta në grupe. Nga e diela nisin ndeshjet e treta të grupeve ku skuadrat e të njëjtit grup do të ndeshen në të njëjtin orar.

Marketing

Ofertat e “Bashkimi Reisen” për pushime të paharrueshme në Velipojë

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike për në Ulqin

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

“Prizren Rock and Blues Festival” mbyll edicionin e dytë me muzikë frymëzuese

Edicioni i dytë i “Prizren Rock and Blues Festival” është përmbyllur gjatë fundjavës me muzikë që ka bërë bashkë moshat e ndryshme në Parkun...

Kurti: Asgjë nuk i shërben paqes më shumë se anëtarësimi i Kosovës në BE dhe NATO

  Kryeministri i Kosovës njëherësh kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka marrë pjesë virtualisht në Internacionalen Socialiste. Kurti përmes një video-adresimi ka thënë se asgjë...

Lajmet e Fundit