17.8 C
Prizren
E enjte, 25 Korrik, 2024

Ndahet nga jeta profesori dhe kompozitori prizrenas, Fikrim Emra

Më Shumë

Publikoi video duke gjuajtur me armë, arrestohet malishevasi

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një burrë në Malishevë, pasi i njëjti kishte postuar në rrjete sociale video duke gjuajtur me...

Blero nuk është më beqar, ky detaj tregon shumë

Blero Muharremi kohës së fundit është mjaftë prezent në mediat rozë për arsye të romancës së tij. Këngëtari aktualisht është në lëvizje mes Zvicrës dhe...

Lajmet e Fundit