25.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Arrestohet një person në Prizren, dyshohet se sulmoi partneren e tij

 

Është arrestuar një burrë në Prizren, i cili dyshohet se ka sulmuar fizikisht partneren e tij.

Viktima kishte edhe urdhër mbrojtje nga gjykata.

“Është arrestuar i dyshuari kosovar nën dyshimin se i njëjti ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare me të cilën ka bashkëjetuar të cilës i ka shkaktuar lëndime, ndërsa viktima kishte edhe urdhër mbrojtje nga gjykata”, thuhet në raportin e policisë.

“Viktimës i është ofruar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”.

Marketing

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

 

Më Shumë

‘Natën e mirë’ nga Elita 5, kënga që rikthen në skenë grupin ikonik shqiptar

Pak javë më parë, grupi ikonik shqiptar, ka publikuar këngën e tyre më të re ‘Natën e mirë’, këngë kjo e cila vjen pas...

Ndeja e partisë në Prizren, Vetëvendosje publikon videon ku qytetari shihet duke ia puthur dorën Kurtit

Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar pamje nga ndeja që mbajtën dje në Prizren me aktivistë e anëtarë të kësaj partie. Pjesë e kësaj videoje është edhe...

Lajmet e Fundit