33.8 C
Prizren
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Aksident mes një biçiklete dhe veture në Dobërdelan të Suharekës, lëndohet rëndë i mituri

Një aksident mes një veture dhe një biçiklete ka ndodhur në Dobërdelan të Suharekës ditën e së shtunës.

Si pasojë ka pësuar lëndime të rënda një 10 vjeçar i cili po drejtonte biçikletën.

Rastin për Arbresh.info, e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

“Aksidenti ka ndodhur dje rreth orës 19:25 ka ndodhur në Dobërdelan të komunës së Suharekës, ku janë përfshirë një veturë dhe një biçikletë. Si pasojë e kësaj ka pësuar lëndime të rënda një fëmijë 10 vjeçar i cili po drejtonte biçikletën. Me rastin për merret njësia e trafikut rajonal”, tha Gashi.

Marketing

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Më Shumë

Zyrtare: Marsel Ismajlgeci largohet nga Ballkani

Marsel Ismajlgeci është i larguari i radhës nga kampioni në fuqi i Kosovës, Ballkani. Mbrojtësi shqiptar ishte i huazuar te kampionët e Kosovës nga skuadra...

Policia shqipton 1.371 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1 mijë e 371 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe...

Sot nis Euro 2024

Lajmet e Fundit