Reprezentuesi i Shqipërisë, duket se gjatë kësaj verë përfundimisht do të largohet nga Chelsea.

22-vjeçari është një nga lojtarët më të kërkuar në tregun e kësaj verë.

Pas Milanit dhe Napolit, tashmë edhe Juve është e interesuar për sulmuesin kuqezi.

Mediet italiane raportojnë se torinezët pëlqejnë sulmuesin shqiptar.

Arkadiusz Milik pritet të largohet nga bardhezinjtë dhe sulmuesi shqiptar shihet si zëvendësuesi ideal i polakut.

Juve siç raportohet, synojnë të transferojnë lojtarin në formë huazimi.

Përveç Milanit, Napolit dhe Juvës, Broja kërkohet edhe nga Evertoni dhe Wolfsburg.

Marketing

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike çdo natë: Prizren – Ulqin dhe Ulqin – Prizren

Lëshohet me qira lokali për biznesin tuaj në Prizren

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri