16.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Fabrizio Romano poston foton me Kylian Mbappen: “Ja ku po shkojmë”

Kylian Mbappe është rrugës për t’u bërë galaktiku i radhës i Real Madridit.

Sulmuesi francez njoftoi fundjavën e kaluar se po largohet nga Paris Saint-Germain.

Natyrisht se ka kohë që pritej një veprim i tillë nga 25-vjeçari, pasi në fund të vitit të kaluar u bë e ditur se ai ka marrëveshje verbale me Los Blancos.

Derisa ende nuk ka konfirmim zyrtar nga Real Madridi apo Mbappe, tashmë eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano e quan të kryer këtë proces.

Gazetari italian ka postuar një foto me Mbappen në rrjetet sociale, ndërsa ka shkruar: “Ja ku po shkojmë”.

Ende nuk është konfirmuar nëse francezi i ka thënë Romanos datën se kur mund t’i bashkohet Real Madridit, por një gjë e tillë pritet të mësohet shumë shpejtë. /Telegrafi/

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Më Shumë

‘Shuhen’ shpresat për Shqipërinë, Brajan Gruda thirret nga Gjermania

Dy lojtarët gjermanë U-21 Brajan Gruda dhe Rocco Reitz do të kenë mundësinë të stërviten me skuadrën e të moshuarve përpara Euro 2024. Kur...

Këngëtarja e njohur ndahet nga i dashuri i saj 30 vjet më i ri

Madonna është ndarë nga i dashuri i saj 35 vite më i ri. Kështu bëjnë të ditur mediat e huaja, gjersa thonë se kjo ndodhur...

Lajmet e Fundit