30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Familjari i dy viktimave nga aksidenti në Dragash është jashtë rrezikut për jetë

Dy persona (nënë e bijë), kanë vdekur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot në rrugën Dragash-Zhur, tek vendi i quajtur “Laku i keq”.

E po ashtu dy vozitësit e automjeteve, kanë pësuar lëndime trupore.

Kryetari i komunës së Dragashit, Behxhet Xheladini, e ka vizituar sonte në spital Vloran Krasniqi, i cili është familjar i dy viktimave.

Me këtë rast Xheladini tha se Krasniqi është jashtë rrezikut për jetë.

“Gjendja e tij shëndetësore ishte stabile”, tha numri një i Dragashit transmeton Klankosova.tv

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Selmanaj uron festën e Bajramit

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prizren, Driton Selmanaj, së bashku me bashkëpunëtorët e tij, ka vizituar Bashkësinë Islame të Kosovës në Prizren...

Shqiponjat me rekord në Euro 2024, por pikët i merr Italia

Shqipëria e ka nisur me humbje kampanjën në Euro 2024, pasi u mposht nga Italia me rezultat 1-2. Kombëtarja shqiptare fillimisht kaloi në epërsi me...

Lajmet e Fundit