25.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Gruaja që vdiq me të bijën në aksidentin në Dragash la pas vetes edhe dy fëmijë

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën Dragash-Zhur, në të cilin humbën jetën nënë e bijë.

Gazetarja e Klan Kosovës, Gresa Nitaj ka dhënë detaje në lidhje me këtë aksident, duke thënë se dyshohet  se shkaktar i këtij aksidenti është bërë shoferi i kamionit, i cili përderisa ishte duke hyrë në kthesë, nuk kishte arritur të përshtat shpejtësinë e mjetit me kushtet e rrugës.

Ajo gjithashtu njoftoi se gruaja e cila vdiq bashkë me të bijën në aksident, ka lënë pas vetes edhe dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Kryetari i LDK-së në Prizren ngushëllon familjen e Metë Shatrit

Kryetari i Degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) në Prizren, Driton Selmanaj, ka shprehur ngushëllimet e tij të sinqerta familjes së veprimtarit dhe...

Edicioni i ri i Superligës nis më 10 gusht

Federata e Futbollit e Kosovës ka njoftuar se edicioni i ri garues në futbollin e Kosovës, 2024/25, do të nisë më 10 gusht. Do të...

Sot nis Euro 2024

Lajmet e Fundit