13.8 C
Prizren
E shtunë, 18 Maj, 2024

Fenomeni Luiz Ejlli, imazhi i ri i Golden Eagle

Luiz Ejlli, fitues i Big Brother VIP Albania 2, do të jetë fytyra e re e Golden Eagle.

Pas përfundimit të kontratës që kishte me Top Channel dhe një kompani tjetër të pijeve energjike, Luis Ejlli tani ka vendosur që të bëj kontratë me kompaninë nga Suhareka (Frutex).

Luiz Ejlli ishte bërë i famshëm gjat qëndrimit në Big Brother VIP Albania 2, ku konsumonte shumë Golden Eagle.

Gjatë qëndrimit në BBVA, ishte bërë e famshme edhe shprehja e Luiz Ejllit që ‘sapo të dilte nga shtëpia e Big Brother, do të nisej për në Suharekë’.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Ministria e Shëndetësisë miraton listën zyrtare të çmimit të barnave

Ministria e Shëndetësisë ka miratuar listën zyrtare të çmimeve të produkteve medicinale pas propozimit të komisionit përkatës. Ky vendim ka hyrë në fuqi më 15.05.2024,...

Dëmtohet vendpikniku në Nashecë

Fshati Nashec i Prizrenit, në vitin 2021  u pasurua me një hapësirë rekreative e gjelbëruese, duke plotësuar kështu kërkesën dhe dëshirën e banorëve të...

Lajmet e Fundit