35.8 C
Prizren
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Fluturim Domi e vazhdon kontratën me “Lirinë” e Prizrenit

Lojtari nga Kukësi i Shqipërisë, Fluturim Domi, ka vendosur të vazhdojë kontratën me klubin KF “Liria “të Prizrenit , për sezonin 2024/25.

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

“Anësori këmbëshpejtë, i cili karrierën e filloi te KF “Kukësi”, nënshkroi me klubin tonë në shkurt të këtij viti dhe që atëherë ka bërë gjithsej 16 paraqitje me ngjyrat bardhezi të KF “Liria””, njoftin “Liria” e Prizrenit.

“Ky vendim vjen si rezultat i dëshirës së lojtarit dhe bindjes së stafit të trajnerëve për aftësitë dhe kontributin e tij të pazëvendësueshëm në ekip”./PrizrenPress.com/

 

Marketing

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike çdo natë: Prizren – Ulqin dhe Ulqin – Prizren

Lëshohet me qira lokali për biznesin tuaj në Prizren

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

 

Më Shumë

DokuFest sivjet rrugëton me temën e ndryshimeve globale, ‘New Order’

Festivali Ndërkombëtar i Filmit të Shkurtër dhe Dokumentar, “DokuFest” ka vendosur ta organizojë edicionin e 23-të nën temën “New Order”. Tranzicioni i shpejtë global, luftërat,...

Nesër fillon Beerfest Kosova – 12 deri me 15 korrik

Ketë të premte (nesër) me datë 12 korrik fillon Beerfest Kosova dhe do të zgjas deri me 15 korrik. Gjatë 4 netëve sa zgjatë...

Lajmet e Fundit