6.8 C
Prizren
E diel, 21 Prill, 2024

Limaj kërkon aktivizim në Prizren

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka qëndruar sot në Prizren.

Ai ka kërkuar aktivizim nga anëtarët e partisë në këtë qytet.

Limaj, ka biseduar me djem dhe vajza në “Shatërvan” tw Prizrenit, të cilët nuk kanë dalë së besuari në vizionin e tij.

“Diskutimi u përqendrua te gjendja aktuale politike dhe sfidat e rinisë. U dakorduan se më shumë se kurrë duhet të ketë aktivizim të përbashkët dhe këmbëngulje në ndërtimin e shtetit, veçanërisht në kohën kur shteti po izolohet dhe kontestohet nga të gjitha anët”, shkruan Nisma nw Facebook.

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

Më Shumë

Policia shqipton mbi një mijë e 500 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka bërë me dije se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1501 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore...

Komuna e Prizrenit organizon takime për hartimin e Planit Zhvillimor Komunal

Komuna e Prizrenit, ka filluar mbajtjen e takimeve informuese me qytetarët për Hartimin e Planit Zhvillimor Komunal (PZHK). Drejtorisë së Urbanizmit dhe Planifikimit Hapësinor, është...

Lajmet e Fundit