17.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Ylli e barazon sërish serinë – Kampioni merret vesh në Minatori

Ylli ka arritur të korri fitore ndaj Trepçës në ndeshjen e katërt finale që po zhvillohet në palestrën “13 Qershori”.

Kjo fitore i barazon ata me rezultat të serive 2:2, në një përballje të pestë për të fituar titullin.

Suharekasit fituan me rezultat të ngushtë kundrejt mitrovicasve me shifrat 75-71.

Basketbollisti më i shquar i Yllit ishte Alonzo Verge Jr, me plot 27 pikë, 7 asiste dhe 6 kërcime.

Pas tij radhitet Jalen Nesbitt me 15 pikë e 9 kërcime.

Ndërsa nga ana e Trepçës, lulëzoi basketbollisti Kevin Capers me 17 pikë, 5 kërcime dhe 6 asiste.

Pas tij me me 15 pikë, 4 asiste dhe 6 kërcime radhitet, Darnall Edge.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Në Parkun e Inovacionit në Prizren prezantohet puna e bizneseve dhe OJQ-ve

Parku i Inovacionit dhe i Trajnimit në Prizren, për herë të parë ka hapur dyert për publikun që kanë shprehur interesim për të parë...

Sot ndërpritet qarkullimi në rrugën “Remzi Ademaj” të Prizrenit

Komuna e Prizrenit ka njoftuar  se nga data 8 qershor 2024 (e shtunë), do të ndalohet qarkullimi me vetura në urën e rrugës "Remzi...

Lajmet e Fundit