33.8 C
Prizren
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Një 18-vjeçare tentoi t’i japë fund jetës në Prizren

Një 18-vjeçare në Prizren ka  tentuar t’i japë fund jetës së saj, duke konsumuar medikamente.

Burimet brenda Emergjencës kanë bërë me dije se viktima është dërguar në këtë qendër nga familjarët e saj, pasi gjendja e saj shëndetësore u përkeqësua. Të njëjtat burime theksojnë se tani gjendja e viktimës është stabile.

Sinjali mëson se policia është njoftuar për rastin nga spitali dhe më pas një njësi policore ka dalë në vendin e ngjarjes për të marrë informacionet e para se si ka ndodhur ngjarja.

Me urdhër të Prokurorit të Shtetit, rasti është iniciuar si ‘Vetëvrasje në tentativë’ dhe kanë nisur hetimet për të zbardhur motivet dhe rrethanat e rastit.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Më Shumë

Vdes në moshën 26-vjeçare portieri i Malit të Zi, vetëm 10 ditë më parë gëzoi kombin e tij

Radiotelevizioni i Malit të Zi (RTCG) ka dhënë lajmin e tmerrshëm mëngjesin e sotëm (e shtunë) për shkak se ka ndërruar jetë në moshën...

Premtimet boshe të kryeministrit Kurti

Shkruan: Fahri Musliu Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, para plot tre vitesh, më 1 qershor 2021, në ditëlindjen e 85-të, mbajti një fjalim shumë frymëzues...

Lajmet e Fundit