‘Gardiani’ i Kombëtares së Shqipërisë duket se ka vendosur të largohet nga klubi anglez, Brentford.

Sipas medieve greke, Strakosha karrierën do ta vazhdojë tek AEK.

Klubi i njohur grek dhe portieri shqiptar thuhet se tashmë kanë arritur marrëveshje dhe shumë shpejt do të zyrtarizohet transferimi i Strakoshës tek skuadra AEK.

Strakosha shfaqi formë të mirë në Evropianin ‘Gjermani 2024’ me Kombëtaren e Shqipërisë.

Marketing

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike çdo natë: Prizren – Ulqin dhe Ulqin – Prizren

Lëshohet me qira lokali për biznesin tuaj në Prizren

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri