Skuadra e Luis Enrique do të sfidojë Lyonin për trofeun kombëtar me synimin për të marrë në shtëpi një dopietë në Francë, e cila mund të shërbejë për të zbutur zhgënjimin e eliminimit në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve nga Borussia Dortmund.

Megjithatë, ajo që bëri bujë në Francë ishin deklaratat e vetë trajnerit spanjoll në fund të ndeshjes ndaj Metz.

“Unë po bëj llogaritë me të gjithë lojtarët e mi, siç kam bërë gjatë gjithë sezonit. Do të shohim kush është gati, kush nuk është gati, kush do, e kush nuk do”, ka thënë Enrique.

Një lloj nxitjeje për sulmuesin që të stërvitet mirë gjatë javës, nesër ai do të rifillojë përgatitjet.

Të gjithë e dinë situatën e Mbappe me një kontratë që nuk do të rinovohet dhe Real Madrid gjithmonë në prapavijë.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri