19.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Banorët e pyesin për burrin, Françeksa jep përgjigjen që i shkrin së qeshuri

Banorët e Big Brother VIP kanë shpërthyer në të qeshura mbrëmjen e djeshme, shkak është bërë një batutë e Françeskës.

E pyetur nga Romeo se a e ka merak jashtë bashkëshortin e saj, Ergysin, përgjigja e saj është epike!

Romeo: Ke merak për Gysin jashtë?

Françeska: Që po çmendet pa mu? Patjetër.

Romeo: Ke merak apo jo?

Françeska: Dua të jap një përgjigje, por dua të fik mikrofonin.

Juli: Mos e fik!

Françeska: Ka shoqen e vet më të mirë “Dorinën”.

(Juli dhe Romeo shpërthejnë në të qeshura)

Romeo: Sa budallaqe, çfarë ka thënë.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Nxjerrja ilegale e zhavorrit përgjatë Drinit të Bardhë, Prokuroria vazhdon të sekuestrojë makineri

Prokuroria Themelore në Gjakovë ka thënë se po vazhdon me sekuestrimin e mjeteve që ishin përdorur nga kompani që jashtëligjshëm kishin nxjerrë zhavorr përgjatë...

A do të luajë Mbappe në finalen e Kupës? Përgjigjet Enrique

Paris Saint-Germain mbylli me sukses Ligue 1. Skuadra nga kryeqyteti francez mbeti e pamposhtur jashtë shtëpisë në ndeshjet e ligës dhe tani po përgatitet...

Lajmet e Fundit