17.8 C
Prizren
E enjte, 25 Korrik, 2024

Erdogan Brando rinovon kontratën me Lirinë për sezonin e ri

KF Liria ka njoftuar opinionin publik, qytetarët e Prizrenit, futbolldashësit dhe veçanërisht tifozët e klubit tonë, se ka arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës me ikonën e klubit, Erdogan Brando, shkruan PrizrenPress.

Sipas njoftimit të klubit, Brando do të vazhdojë punën e tij ashtu siç e bëri gjatë pjesës së fundit të sezonit të kaluar, me seriozitetin dhe përkushtimin më të lartë të mundshëm.

“Së bashku me trajnerin, do të punojmë pareshtur për arritjen e qëllimeve të klubit”, thuhet në njoftim./PrizrenPress.com

Marketing

Lëshohet me qira lokali për biznesin tuaj në Prizren

Ofertat e “Bashkimi Reisen” për pushime të paharrueshme në Velipojë

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike çdo natë: Prizren – Ulqin dhe Ulqin – Prizren

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Rrugët e Prizrenit përmbyten nga ujërat si pasojë e reshjeve të shiut

Rrugët e qytetit të Prizrenit janë përmbytur nga ujërat si pasojë e shiut të rrëmbyeshëm në orët e pasditës. Qytetarë të ndryshëm në rrjete sociale...

Ulja e temperaturave, MSh-ja: Sot përfundon vendimi për kufizimin e orarit të punës

Pas konsultimeve me Institutin Kombëtar të Shëndetësisë Publike dhe Institutin Hidrometeorologjik, ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se vendimi për kufizimin e orarit të punës...

Lajmet e Fundit