32.8 C
Prizren
E shtunë, 20 Korrik, 2024

Klubi Futbollistik “Liria” e Prizrenit fillon nesër përgatitjet për sezonin 2024/25

Nesër, në orën 18:00, Klubi Futbollistik “Liria” i Prizrenit do të nisë përgatitjet për sezonin e ardhshëm 2024/25. Ekipi do të rikthehet në fushë për të filluar stërvitjet intensive, me synimin për të arritur objektivat për sezonin e ardhshëm.

“Ekipi ynë do të rikthehet në fushë për të nisur stërvitjet dhe përgatitjet intensive që do të na ndihmojnë të arrijmë objektivat tona për sezonin e ardhshëm. Presim me padurim të shohim të gjithë lojtarët tanë në formë të shkëlqyer dhe të përgatitur për sfidat e reja që na presin.”

Njëkohësisht, klubi është duke punuar fuqishëm për të kompletuar skuadrën sa më shpejt të jetë e mundur, në mënyrë që të ketë një fillim sa më të mbarë për sezonin e ri./PrizrenPress.com/

Lëshohet me qira lokali për biznesin tuaj në Prizren

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

 

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

“Hidroregjioni Jugor” në luftë kundër keqpërdorimit të ujit në Prizren

Kompania e Ujësjellësit "Hidroregjioni Jugor" në Prizren ka nisur një operacion për identifikimin dhe shkëputjen e lidhjeve ilegale të konsumatorëve. "Ekipet e inspektoratit vazhdojnë me...

Digjet një veturë në autostradë (foto)

Një veturë është djegur në autostadën “Ibrahim Rugova”, më saktësisht në fshatin Carallukë. Në fotografitë që i kanë dërguar lexuesit e Gazetës Express shihet se...

Lajmet e Fundit