30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Komuna e Suharekës njofton për ndalimin e përkohshëm të qarkullimit të automjeteve

Komuna e Suharekës ka njoftuar se qarkullimi i automjeteve në rrugën “Brigada 123” që kalon nëpër sheshin e qytetit, do të jetë e ndaluar për shkak të punimeve që do të zhvillohen duke filluar prej të premtes në ora 14:00 e deri të shtunën në mesnatë.

Organet komunale përmes imazheve kanë shpalosur planin e përkohshëm të qarkullimit në trafik, si në vijim:

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Më Shumë

Moti sot: Me diell dhe vranësira, temperaturat deri në 31 gradë Celsius

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të nivelit të mesëm të Troposferës, të cilat vende -vende mund të...

‘Natën e mirë’ nga Elita 5, kënga që rikthen në skenë grupin ikonik shqiptar

Pak javë më parë, grupi ikonik shqiptar, ka publikuar këngën e tyre më të re ‘Natën e mirë’, këngë kjo e cila vjen pas...

Lajmet e Fundit