33.8 C
Prizren
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Moti sot: I vranët dhe me intervale me diell

Këtë të premte pritet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe intervale me diell.

Gjatë ditës, parashihet të ketë edhe reshje lokale shiu, ku temperaturat minimale do të lëvizin në mes 11 dhe 13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës pritet të shkojnë prej 20 deri në 24 gradë.

Era do fryjë nga drejtimi i jugperëndimit, e cila kohë pas kohe lokalisht pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 15-55 km/h.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Më Shumë

Totaj thërret qytetarët në takimin e parë publik të këtij viti

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, njofton qytetarët se më 28 qershor 2024, ditë e premte, do të mbahet takimi i parë publik...

Luizi poston një foto më të bijën në krah, i bën dedikim të veçantë

Fituesi i Big Brother Vip Albani, Luiz Ejlli, ka postuar një foto të ëmbël më të bijën në krah. Ai përkrah fotos shkroi, “Nëse vetëm...

Lajmet e Fundit