27.8 C
Prizren
E premte, 19 Korrik, 2024

Vdes 22-vjeçari nga Krusha e Madhe në një aksident në Francë

Një mërgimtar nga Krusha e Madhe, vetëm 22-vjeç, ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti trafiku në Francë.

Erjon Duraku, ishte duke u kthyer nga puna kur ndodhi fatkeqësia.

“Ashtu si shumë mërgimtarë të tjerë, Erjoni po përgatitej të vinte në Kosovë gjatë këtyre ditëve. Megjithatë, Zoti deshi që ai të kthehej në Atdhe në një mënyrë tjetër. Trupi i tij do të varroset në tokën e Krushës së Madhe dhe rreth detajeve të varrimit do t’ju njoftojmë në ditët në vijim”, thuhet në njoftimin e fshatit Krushë e Madhe.

Marketing

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike çdo natë: Prizren – Ulqin dhe Ulqin – Prizren

Lëshohet me qira lokali për biznesin tuaj në Prizren

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

Përfshihen nga zjarret disa fusha dhe male në Suharekë

Kanë marrë flakë edhe fushat dhe malet e Suharekës. Lajmin e ka bërë të ditur Organizata Vullnetare Zjarrfikësit dhe Shpëtimit. “Suhareka përfshihet nga zjarre të mëdha...

Nga gushti nis aplikimi i ri për shtesat, vlera vjetore e skemës 120 milionë

Ministri i Financave, Hekuran Murati në konferencën e sotme të përbashkët me kryeministrin Albin Kurti, tha se një familje që ka tre fëmijë, nga...

Lajmet e Fundit