33.8 C
Prizren
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Bonucci pensionohet nga futbolli

Leonardo Bonucci ka vendosur të pensionohet nga futbolli profesionist.

Tashmë, italiani e ka marrë vendimin duke i dhënë fund kështu një karriere fantastike që kishte.

Këtë vit, Bonucci kaloi në skuadrën e Fenerbahces, teksa pjesën më të madhe të sezonit e kaloi te Juventusi.

Paraprakisht, ai e kishte nisur sezonin 2023/24 te skuadra e Union Berlinit.

“Bonucci dhe Chiellini mund të shkojnë në Universitetin e Harvardit për të dhënë mësim se si të bëhesh qendërmbrojtës”, kishte thënë trajneri Jose Mourinho në vitin 2018.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Lajmet e Fundit