17.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Deshi të ndalonte hajdutët, vritet aktori i njohur amerikan!

Aktori i serialit televiziv “General Hospital” Johnny Wactor u qëllua për vdekje gjatë një grabitje në Los Anxhelos. Sipas policisë, 37-vjeçari kishte kapur në befasi tre persona teksa po tentonin t’i vidhnin katalizatorin e makinës dhe në momentin që ka ndërhyrë njëri prej hajdutëve ka hapur zjarr drejt tij.

Ekipet e shpëtimit e transportuan Wactor sa më shpejt që të ishte e mundur në spital, por mjekët nuk mundën të bënin asgjë për të.

“E gjithë familja e Spitalit të Përgjithshëm është zemërthyer nga lajmi i largimit të parakohshëm nga jeta të Johnny Wactor. Ai ishte vërtet i jashtëzakonshëm, ishte kënaqësi të punoje cdo ditë me të. Mendimet dhe lutjet tona shkojnë për të dashurit e tij në këtë moment të vështirë”, shkruhet në profilin e serialit amerikan në platformën X.

Deshi të ndalonte hajdutët, vritet aktori i njohur amerikan!

Në “Spitalin e Përgjithshëm” Wactor kishte interpretuar personazhin e Brando Corbin. Në karrierën e tij ai ka luajtur edhe në serialet “Siberia” dhe “Gratë e ushtrisë”, si dhe në filmat “USS Indianapolis: Burrat e guximit” dhe “Supercell”.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Më Shumë

Një muaj pas humbjes nga Usyk – Tyson Fury shihet shumë i dehur, goditi shtyllën me kokë posa doli nga lokali

Një muaj pasi humbi nga Oleksandr Usyk në luftën për kampionin absolut të botës në peshat e rënda, Tyson Fury u desh të nxirrej...

Hodaj largohet nga Liria

Drilon Hodaj nuk do të jetë pjesë e Lirisë për sezonin e ardhshëm. Portieri kosovar përmes një njoftimi në Facebook, ka njoftuar se nga sot...

Lajmet e Fundit