19.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Fero shkon në Mekë, mbyllet në xhami në 10 ditët e fundit të Ramazanit

Ish-rep artisti, Fero, ka udhëtuar për në Arabinë Sauditë përkatësisht në qytetin e shenjtë të Mekës.

Udhëtimin për në Mekë, Khattabi e ka bërë në ditët e shenjta të ramazanit, pak ditë para Bajramit të Madh.

‘’Itikaf days, best days of life’’, ka shkruar Fero në fotografinë e postuar në Instastory.

Me këtë shkrim ai ka lënë të kuptohet se është duke përfunduar ritualin e mbylljes në xhami, për 10 ditët e fundit të Ramazanit.

 

Marketing

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

 

Më Shumë

Moti sot: Me diell dhe vranësira, temperaturat deri në 25 gradë

Për të enjten parashikohet të mbajë mot diell dhe vranësira, ku pritet lokalisht të ketë rrebeshe shiu, të shoqëruara me shkarkesa rrufesh dhe breshër....

Mbretit Zog iu ndalua hyrja në Shqipëri! “Marrezia” e Hoxhës me serbët

DR. VASFI BARUTI/ Kongresi i Përmetit në 80-vjetorin e tij, në një vështrim të ri përndryshe nga historitë e shumta të Partisë Komuniste dhe historio-grafia...

Lajmet e Fundit