25.8 C
Prizren
E shtunë, 20 Korrik, 2024

Hodaj i bie pishman, vazhdon me Lirinë edhe për një sezon

Portieri prizrenas, Drilon Hodaj i ka ra “pishman” dhe ka vazhduar kontratën me Lirinë.

Hodaj javë më parë ka njoftuar se ka ndarë rrugët me klubin prizrenas, por si duket pas konfirmimit të Erdogan Brandos si trajner, edhe ai është bindur për të luajtur edhe për një sezon.

“Djali besnik i qytetit antik edhe për një sezon te klubi i qytetit! Me kënaqësi ju njoftojmë se Kapo i ekipit, Drilon Hodaj, do të vazhdojë të jetë pjesë e klubit tonë edhe për sezonin e ardhshëm! Jemi të lumtur dhe mirënjohës për besnikërinë e tij ndaj klubit, qytetit dhe tifozëve të mrekullueshëm, Arpagjik’t.

Së bashku, do të vazhdojmë të luftojmë për sukses dhe për të përfaqësuar ngjyrat tona me nder dhe krenari!”, thuhet në njoftimin e Lirisë.

Marketing

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike çdo natë: Prizren – Ulqin dhe Ulqin – Prizren

Lëshohet me qira lokali për biznesin tuaj në Prizren

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Ministria ndalon qarkullimin e automjeteve me peshë më të madhe se 7.5T, shkak temperaturat

Ministria e Infrastrukturës, Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor ka bërë të ditur se ka marrë masa idhur me qarkullimin e automjeteve në vend për shkak...

Arrestohet një person në Malishevë, i gjendet një pushkë gjuetie me dy fishekë

Është arrestuar një person në Vërmicë të Malishevës, pasi tek i njëjti është gjetur dhe sekuestruar një pushkë gjuetie me dy fishekë. Policia ka bërë...

Lajmet e Fundit