19.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Kryetari i Prizrenit raporton para qytetarëve për gjashtëmujorin e parë

Kryetari Shaqir Totaj raportoi sot para qytetarëve të Komunës së Prizrenit për punën e tij gjatë gjashtë mujorit të parë të vitit 2024.

Gjatë këtij takimi publik, në pika të shkurtra, u cekën të arriturat e qeverisjes aktuale lokale me ç’rast koha më e madhe iu kushtua kërkesave dhe sugjerimeve konstruktive e konkrete të qytetarëve, të cilat janë prioritet për vendim marrjen e Komunës, me qëllim të përmirësimit të cilësisë së jetës në të gjitha sferat e saj, njofton Komuna e Prizrenit.

Marketing

Lëshohet me qira lokali për biznesin tuaj në Prizren

Ofertat e “Bashkimi Reisen” për pushime të paharrueshme në Velipojë

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike çdo natë: Prizren – Ulqin dhe Ulqin – Prizren

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Moti sot: Me diell e temperatura deri në 36 gradë

Këtë të mërkurë pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe temperatura të larta. Temperaturat minimale pritet të lëvizin në mes 17 dhe 20 gradë...

Lumbardhi me programin veror të filmave mjedisorë pyet “A është ky shansi ynë i fundit?”

Si pjesë e programit të filmit veror 2024, Fondacioni Lumbardhi, në bashkëpunim me Salt, do të shfaqë një përzgjedhje të programit dhjetëvjeçar të filmit ...

Lajmet e Fundit