19.8 C
Prizren
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Neymari i quan rrena spekulimet për një kthim te Santosi

Neymar ka mohuar spekulimet për një rikthim në klubin brazilian Santos.

Sulmuesi brazilian i ka quajtur thashethemet e ngritura “rrena”, duke potencuar se ka edhe një vit kontratë me Al Hilal.

“Nuk ka asnjë shans. Është një budallallëk, kam edhe një vit kontratë me Al Hilal”, u shpreh Neymar.

“Unë mbështes Santosin, shpresoj të kthehem një ditë, por tani fokusohem plotësisht te Al Hilal”.

“Shpresoj të kem një sezon të mrekullueshëm pas lëndimit”, tha ai për ESPN.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Më Shumë

Siguria në Rahovec dhe problemet me ujë të pijshëm – çfarë u tha në mbledhjen Këshillit Komunal për Siguri në Bashkësi?

Është zhvilluar mbledhja e katërt e Këshillit Komunal për Siguri në Bashkësi në Komunën e Rahovecit, mbledhje e cila është kryesuar nga kryetari i...

Dilema për Rafael Leao-n: Milan-i mendon shitjen për 100 milionë euro

Rafa Leao po lidhet me një transferim prej 100 milionë eurosh në Arabinë Saudite këtë verë dhe Milan-i është në një dilemë të madhe. “La...

Lajmet e Fundit