19.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Totaj: Rock and Blues Festival po vjen!

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, njoftoi se festivali i shumëpritur “Rock and Blues” po vjen.

“Në një atmosferë të ngrohtë dhe të këndshme mes miqve dhe adhuruesve të muzikës rock, mbrëmë u mblodhëm për të përjetuar momente të jashtëzakonshme para fillimit zyrtar të festivalit më 4, 5 dhe 6 korrik”, thotë Totaj, përcjell PrizrenPress.

Ai fton të gjithë në edicionin e sivjetmë, ku në skenën e madhe do të paraqiten emra të njohur të muzikës rock dhe blues. Ky festival shënon një ngjarje të madhe në Prizrenin e festivaleve./PrizrenPress.com

Marketing

Lëshohet me qira lokali për biznesin tuaj në Prizren

Ofertat e “Bashkimi Reisen” për pushime të paharrueshme në Velipojë

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike çdo natë: Prizren – Ulqin dhe Ulqin – Prizren

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

13 fshatra të Prizrenit, pa ujë

Kompania e Ujësjellësit "Hidroregjioni Jugor" në Prizren ka njoftuar se për shkak të ndërprerjes së energjisë elektrike nga KEDS, pa paralajmërim, sot prej orës...

Kryetari i Rahovecit mban takimin me drejtorët, diskutojnë për ecurinë e punëve

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka mbajtur mbledhjen e përjavshme me drejtorët e drejtorive. Ai ka biseduar për ecurinë e punëve, sfidat në...

Lajmet e Fundit