32.8 C
Prizren
E shtunë, 20 Korrik, 2024

Arbër Hoxha: Spanja është ekipi më i mirë i Euro 2024, na pret ndeshje e vështirë

Lojtari i Kombëtares shqiptare të futbollit, Arbër Hoxha, ka komentuar përpara sfidës me Spanjën gjithë atmosferën e ndeshjes më të rëndësishme për kuqezinjtë në këtë fushatë të Euro 2024, duke thënë se përballë kanë praktikisht ekipin më të mirë të Euro 2024.

Gjatë një interviste për faqen zyrtare të UEFA-s, Hoxha theksoi se kuqezinjtë i pret një ndeshje tejet e vështirë.

“Pasi kam parë dy ndeshjet e para të Spanjës, mund të se janë skuadra më e mirë e këtij grupi, por jo vetëm, deri më tani janë skuadra më e mirë e këtij turneu”, tha Hoxha me bindje gjatë intervistës.

Ai po ashtu theksoi se Spanja ka disa lojtarë të jashtëzakonshëm, të cilët kanë dominuar Italinë gjatë gjithë ndeshjes.

“Jemi të vetëdijshëm se do të jetë e vështirë të lush kundër tyre”, theksoi ai.Albanian Post

 

Marketing

Lëshohet me qira lokali për biznesin tuaj në Prizren

Ofertat e “Bashkimi Reisen” për pushime të paharrueshme në Velipojë

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike për në Ulqin

 

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

 

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

 

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

 

 

Më Shumë

Gjuajti në aheng, policia në fshatin Billush të Prizrenit sekuestron një armë dhe gjen municion – i dyshuari ndalohet për 48 orë

Drejtoria rajonale e Policisë së Kosovës në Prizren, Stacioni Policor në Prizren më 18.07.2024 rreth orës 19:10 përmes rrugëve operative kanë marre informatën se...

Fluks i madh në rrugët e Shqipërisë, kosovarët ia mësyjnë bregdetit

Në pikun e sezonit turistik, me fluksin e lartë të pushuesve disa rrugë kryesore në Shqipëri mbeten problematike, konkretisht gjatë fundjavës. ABC News Albania, raporton...

Lajmet e Fundit