17.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Urgjencë mjekësore në aeroplan, përfaqësuesi i Mike Tysonit tregon se çfarë ndodhi

Mike Tyson pati një urgjencë mjekësore në një aeroplan dhe për këtë, përfaqësuesi i tij ka shpjeguar se çfarë ka ndodhur.

Boksieri profesionist 57-vjeçar ishte në një fluturim të American Airlines nga Miami në Los Angeles të dielën kur ndodhi urgjenca, transmeton Klankosova.tv.

“Mike pati një lloj urgjence mjekësore në aeroplan kur edhe mjekët u futën”, tha një dëshmitar okular. “Para se të mbërrinin mjekët, fluturimi lëshoi një njoftim duke kërkuar një mjek, mesazhi doli edhe në ekranët e të gjithëve”.

Ndërkohë përfaqësuesi i boksierit tha: “Fatmirësisht Tyson po ia del shumë mirë. Ai kishte pak përzierje dhe ishte i trullosur për shkak të një shpërthimi të ulçerës 30 minuta para uljes”.

“Ai është mirënjohës ndaj mjekëve që e ndihmuan”.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Më Shumë

Ndërron jetë Metë Shatri, ish-zyrtar i Drejtorisë së Arsimit në Prizren

Ka ndërruar jetë Metë Shatri, ish-zyrtari i Drejtorisë së Arsimit në Prizren dhe anëtar i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK). Lajmi i hidhur është...

Moti sot me temperatura deri në 33 gradë Celsius

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot parashihet  të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesëshme. Sipas njoftimin të këtij instituti,...

Lajmet e Fundit